Hotel Na Kocandě

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Želiv 4, Želiv 39444

Velmi dobré
dle 36 recenzí

84%

Stanislav Štěpánek
jednotlivec, 29.11.2017

Hotel Na Kocandě s příjemnou rodinnou atmosférou, profesionálním přístupem a dobrou dopravní dostupností je ideálním místem jak pro individuální a skupinové pobyty, tak pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, sportovních soustředění a firemních akcí.
Hotel nabízí komfortní ubytování ve dvou budovách. V nově zrekonstruované hlavní budově jsou umístěny dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a ve vedlejší budově Villa Nirvanas třílůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj. Celková ubytovací kapacita hotelu je 63 lůžek. Součástí hotelu je restaurace a sál vhodný pro pořádání různých akcí.
Parkování je možné přímo před hotelem.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Na Kocandě On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Trojlužkový
Čtyřlůžkový
Apartmán 2+2 lůžka
Apartmán 3+2 lůžka
Apartmán Villa Nirvana 3+2 lůžka

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Na Kocandě Pokoje

Pokoje v hlavní budově jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ve vedlejší budově mají vždy dva pokoje společnou chodbičku a sociální zázemí. Za poplatek hotel umožňuje pobyt domácích mazlíčků.

Kromě kvalitního ubytování nabízí hotel možnost pořádání firemních a soukromých akcí. K dispozici je technicky vybavený salonek s kapacitou 25 míst, velký sál s kapacitou až 120 míst, krytá terasa a zahradní areál s krytým pódiem.

Hotel Na Kocandě Gastronomie

Hotel nabízí možnost ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí. V hotelové restauraci si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni. Své jídlo si můžete vychutnat také na letní terase s výhledem na řeku a splav.
Po předchozí objednávce Vám kuchaři připraví grilované sele, rauty a slavnostní hostiny, domácí zabijačku i zvěřinové hody.

Hotel Na Kocandě Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Hotel Na Kocandě Dostupnost

Neoromantický hotel v malebném prostředí na okraji starobylé obce Želiv - 10 km od Humpolce.

Hotel Na Kocandě Okolí

Hotel se nachází v obci Želiv, kde je k vidění klášter Želiv a kostel Narození Panny Marie pocházející z první poloviny 12. století. V blízkosti hotelu se rozprostírá vodní nádrž Trnávka, která v letních měsících přímo vybízí ke koupání, rybolovu a vodním sportům. Okolí hotelu s rozlehlými lesy nabízí dobré podmínky pro provozování nenáročné pěší turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí obce pak můžete navštívit několik hradů, jako např. zříceninu hradu Orlík nebo hrad Kámen.

Hotel Na Kocandě

Želiv 4, Želiv
Zobrazit celou mapu