Hotel Na Kocandě

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Želiv 4, Želiv 39444

Velmi dobré
dle 35 recenzí

85%

Stanislav Štěpánek
jednotlivec, 29.11.2017

Hotel Na Kocandě s příjemnou rodinnou atmosférou, profesionálním přístupem a dobrou dopravní dostupností je ideálním místem jak pro individuální a skupinové pobyty, tak pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, sportovních soustředění a firemních akcí.
Hotel nabízí komfortní ubytování ve dvou budovách. V nově zrekonstruované hlavní budově jsou umístěny dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a ve vedlejší budově Villa Nirvanas třílůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj. Celková ubytovací kapacita hotelu je 63 lůžek. Součástí hotelu je restaurace a sál vhodný pro pořádání různých akcí.
Parkování je možné přímo před hotelem.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Na Kocandě On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Trojlužkový
Čtyřlůžkový
Apartmán 2+2 lůžka
Apartmán 3+2 lůžka
Apartmán Villa Nirvana 3+2 lůžka

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Na Kocandě Pokoje

Pokoje v hlavní budově jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ve vedlejší budově mají vždy dva pokoje společnou chodbičku a sociální zázemí. Za poplatek hotel umožňuje pobyt domácích mazlíčků.

Kromě kvalitního ubytování nabízí hotel možnost pořádání firemních a soukromých akcí. K dispozici je technicky vybavený salonek s kapacitou 25 míst, velký sál s kapacitou až 120 míst, krytá terasa a zahradní areál s krytým pódiem.

Hotel Na Kocandě Gastronomie

Hotel nabízí možnost ubytování se snídaní, polopenzí či plnou penzí. V hotelové restauraci si pochutnáte na vynikající domácí kuchyni. Své jídlo si můžete vychutnat také na letní terase s výhledem na řeku a splav.
Po předchozí objednávce Vám kuchaři připraví grilované sele, rauty a slavnostní hostiny, domácí zabijačku i zvěřinové hody.

Hotel Na Kocandě Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Hotel Na Kocandě Dostupnost

Neoromantický hotel v malebném prostředí na okraji starobylé obce Želiv - 10 km od Humpolce.

Hotel Na Kocandě Okolí

Hotel se nachází v obci Želiv, kde je k vidění klášter Želiv a kostel Narození Panny Marie pocházející z první poloviny 12. století. V blízkosti hotelu se rozprostírá vodní nádrž Trnávka, která v letních měsících přímo vybízí ke koupání, rybolovu a vodním sportům. Okolí hotelu s rozlehlými lesy nabízí dobré podmínky pro provozování nenáročné pěší turistiky a cykloturistiky. V blízkém okolí obce pak můžete navštívit několik hradů, jako např. zříceninu hradu Orlík nebo hrad Kámen.

Hotel Na Kocandě

Želiv 4, Želiv
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.